خانواده یار

خانواده یار
نویسندگان

جمعه پای صندوق رای؛در نیمه راه،به عقب باز نمیگردیم....

پنجشنبه, ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۶، ۰۷:۳۴ ق.ظ

**ما نیمه راهیم،به عقب باز نمیگردیم...

*به یاد بیاورید روزهایی را که مردم از ترس تورم شب را مقابل صرافی ها صبح میکردند.

*به یاد بیاورید روزهایی را که عزیزانمان در تحریم دارو مقابل چشمانمان از بین میرفتند.

*به یاد بیاورید روزهایی را که برای گذر از تحریم ها سرمایه کشور را در دست شیادانی مثل بابک زنجانی قرار میدادند.

*به یاد بیاورید روزهایی را که برای داشتن اینترنت پرسرعت باید نامه و مجوز میگرفتید.

*به یاد بیاورید روزهایی را که کشور ما در انزوای بین المللی بود و سفارت ها یک به یک تعطیل میشد.

*به یاد بیاورید گشت ارشاد و زور و فشار و نظامی گری و.... 

*به یاد بیاورید ادبیات دلواپس ها را. 

*اقتصاد رونق گرفته و آزادی نسبی وجود دارد و امیدی در دلها پس....

*ما نیمه راهیم؛ به عقب بر نمی گردیم*

-

**اگر تحت تاثیر رسانه های بی طرفی مانند صدا و سیما و مریدانش نباشید و مستقل و باتفکر تصمیم بگیرید رای شما ♡روحانی♡ خواهد بود.

 • شاهین

نظرات  (۷)

 • مهرداد طارقلی
 • به عقب بر نمیگردیم یعنی از وزرای 25 سا پیش هم استفاده نمیکنیم دیگه !!! شار با عمل دولت تناقض دارد.

  رای ما فقط آقای رئیسی...

  آخر هفته روحانی رفته...

  موفق باشید...
  پاسخ:
  با روحانی تا 1400.
  فردا هر کس رئیس جمهور بشه یک ایران پشتشه چه اقای روحانی باشه چه اقای رئیسی.
  میزان هم رای ملت و انتخاب اونهاست.
  + اگه اجازه ی انتقاد داشته باشم باید بگم خط اخر نوشته ی شما رو اصلا دوست نداشتم یعنی هر کس رائیش اقای روحانی نباشه مستقل و با تفکر تصمیم نگرفته؟
  انتقاد کردید به ادبیات دلواپس ها و ما هم به یاد اوردیم ادبیات اقای رئیس جمهور در مورد منتقدها اما ادبیات شما مخصوص چه گروهیه؟
  موفق باشید
  یاعلی
  پاسخ:
  بله باید به آرای مردم احترام گذاست.منظورم فشار زیاد بعضی نهادها و رسانه ها برای برتر نشان دادن رییسی بود که اجاره تفکر رو از مردم گرفته متاسفانه.
  ادبیات دلواپس ها رو هم دیدیم و نیازی به توضیح نداره و رییس جمهور مجبور به پاسخ دادن به حملات بود،من از ادبیات خودم استفاده میکنم.تشکر.
  یه چیز دیگه هم نظر قبلیم اضافه میکنم که اگه صدا و سیما و مریداش علیه دولت هستن(که البته حتی بریدن ربان جعبه شیرینی توسط اقای رئیس جمهور رو هم نشون میدن و این چندان با مخالف بودنش تطابق نداره:)) ) در عوض BBC و manoto و VOA برای اقای روحانی سنگ تمام گذاشتن و امیدوارم دوستان تحت تاثیر اونها نباشن.:)
  یاعلی
  پاسخ:
  در مورد این که صدا و سیما با روحانی و کلا اصلاحات مشکل داره شکی نیست و همه این رو میدونن در دولت قبلی با اون همه مشکل همه چیز رو گل و بلبل نشون میداد اما دولت روحانی....؛.حمایت bbc و....هم دلیلی برای اصلح نبودن روحانی نیست.من نه صدا و سیما رو میبینم نه bbc و.... :) ممنونم.
  مردم با توجه به عملکرد ۴ ساله تصمیم میگیرن و نه صدا و سیما؛ اقای روحانی هم کم طرفدار ندارن پس باید بگیم عملکرد ماهواره تفکر رو از مردم گرفته با این همه مشکل؟
  قبول اصلا این که رئیس جمهور یک مملکت به مردم بی شناسنامه و بزدل و جهنمی بگه رو میگیم واکنش؛ گردوخاک خوزستان هم که گفتن عذاب الهی واکنش بود؟!کم نبودن واکنش های اقای روحانی‌ متاسفانه.:/
  ما از اون ۸ سال لعنتی در اومدیم افتادیم تو این ۴ سال لعنتی و عملا ۱۲ ساله داریم تو دوران لعنتی سر میکنیم اینو گفتم که بدونید طرفدار احمدی نژاد نبوده و نیستم و سعی میکنم بدون جانبداری حرف بزنم.
  من هم صدا و سیما رو دیدم؛هم manoto و هم BBC و منظورم اصلح بودن یا نبودن نبود؛ منظورم اینه که ایشون هم بدون حامی نبودن و براشون کم نذاشتن.
  + بحث نتیجه ای نداره امروز مردم انتخاب میکنن بعضی انتقادها رو میزاریم برای بعد که نگید تحت تاثیر قرار گرفتن.
  یاعلی
  پاسخ:
  من عملکرد چهار ساله دولت رو مثبت میدونم؛کاهش تورم 40 درصدی به زیر ده درصد،رشد اقتصادی هفت درصدی،بازگشایی سفارت انگلستان و تعامل با دنیا،امضای برجام و برداشته شدن تحریم ها و....در مورد ادبیات روحانی گفتم که در جواب تخریب ها بود،دد کل مقایسه دولت رو حانی و احمدی نژاد ظلمه.
  باز هم بگید طرفدار رییسی نیستید:)موفق باشید.
  عالی بود عملکرد مردم
  پاسخ:
  بله دقیقا.
  من طرفدار رئیسی نبودم ولی اصلا هم طرفدار اقای روحانی نبودم؛و از اول هم گفتم هر کس به جز اقای روحانی ولی امروز با وجود تمام اتفاقاتی که دیروز افتاد اقای روحانی رئیس جمهور شدن و به شدت امیدوارم این ۴ سال دوباره دوره ی تکذیب و توهین و ... نباشه.
  امیدواریم این ۴ سال بهتر از ۱۲ سال لعنتی گذشته باشه.
  موفق باشید
  یاعلی
  من طرفدار رئیسی نبودم ولی اصلا هم طرفدار اقای روحانی نبودم؛و از اول هم گفتم هر کس به جز اقای روحانی ولی امروز با وجود تمام اتفاقاتی که دیروز افتاد اقای روحانی رئیس جمهور شدن و به شدت امیدوارم این ۴ سال دوباره دوره ی تکذیب و توهین و ... نباشه.
  امیدواریم این ۴ سال بهتر از ۱۲ سال لعنتی گذشته باشه.
  موفق باشید
  یاعلی
  پاسخ:
  به هر حال مردم عملکرد دولت رو مثبت دونستن و دوباره به اون اعتماد کردن.ان شاالله.ممنونم.